Oyun Kuralları

Aşağıda belirtilen kurallar tüm Armada Battle sunucuları için geçerlidir. Haksız yere cezalandırıldığını düşünüyorsan lütfen destek ekibiyle iletişime geçin.Belli hesaplara ait talep ve şikayetleri veri gizliliği ilkeleri doğrultusunda sadece hesap sahibinin kontrol ve onayı sonrasında işleme alabiliyoruz.

1. Çoklu hesaplar & toplu IP bağlantıları

Her oyuncu bir sunucuda birden fazla hesaba sahip olabilir. Bunu oyuna eklenmiş bir işlevle belirtmek zorundadır. Bu işlev oyuna aynı IP adresi üzerinden birden fazla oyuncunun giriş yapması durumunda da kullanılmak zorundadır. Hem çoklu hesaplar hem de aynı IP adresi üzerinden erişimler otomatik olarak belli sınırlamalara tabidir. Bu sınırlamaların başka oyuncular yardımıyla devre dışı bırakılması yasaktır.

2. Hesap paylaşımı

Başka oyunculara kendine ait oturum bilgilerini vermek yasaktır.

3. Hatalardan faydalanmak

Hata ve/veya yazılım hatalarından faydalanmak ve kendi çıkarlar doğrultusunda kötüye kullanmak yasaktır. Oyuncunun bir hata bulması durumunda bunu derhal Destek ekibine bildirmek zorunluluğu bulunur.

4. Botlar ve skriptler

Yazılımlar yardımıyla diğer oyuncular karşısında avantaj kazanmak yasaktır. Bu bot, makro ve diğer türlü otomatik skript kullanımı için de geçerlidir.

5. Tehditler

Başka kişilere (kullanıcılar, ekip üyeleri veya Armada Battle çalışanlarına) şiddet tehdidinde bulunmak yasaktır.

6. İçerikler

Armada Battle ile bağlantılı platformlarda şu içeriklere izin verilmez:

  • Başka insanlara küfür etmek (hem alenen hem de profile, isme, mesajlara, oyuncu isimlerine, oyuncu profillerine gizlenmiş imalar yoluyla) ve uygunsuz davranışlarda bulunmak
  • Siyasi veya dini fikir, her türlü pornografik, ırkçı veya radikal görüş beyan etmek
  • Armada Battle dışı, etkinlikler ve web sayfaları için istenmeyen mesajlar göndermek ve reklam yapmak

Yanlış bilgiler dağıtmak veya başka oyuncuları yaptırımlarla tehdit etmek için oyuncunun kendisini Armada Battle çalışanı veya topluluk ekibinin bir parçası olarak tanıtması yasaktır.

 

7.Oyun İçi Satın Alım

Herhangi bir ürün para ile satın alındıktan sonra, oyunda herhangi bir aksiyon gerçekleştirirse asla ve hiçbir nedenle iade edilemez. ( seyir defterinden kontrol edilebilir ) Şayet satın alımından sonra hiçbir aksiyon gerçekleştirmezse yalnızca en son yaptığı satın alım iade edilir. Sadece hatalı işlem yapıldığı takdirde geri iade şartlarımız söz konusudur. Bu yüzden sadece son satın alım işlemi değerlendirilir. Ödeme sisteminin belirlediği iade süresi içerisinde para iade edilir.

 

8. Genel kullanım şartları

Bu kurallar genel kullanım şartlarını tamamlar ve uyulması zorunludur.